Kiskunlacháza

Önkormányzat, Hivatal

Intézmény, szervezet

Kultúra, szórakozás

DobóÓvoda-felújít
Ma: 6
E hónapban: 106
Összesen: 390775


Polgármesteri köszöntő Nyomtatás E-mail
2008. February 25.
dr_repas_jozsef.jpgKedves Látogató!

Köszöntöm Önt Kiskunlacháza Nagyközség megújult internetes oldalán, az új kiskunlacházi honlapon.

Honlapunk azzal a kettős céllal jött létre, hogy bemutassuk településünk látnivalóit, kulturális életét valamennyi érdeklődő számára, másik célunk, hogy Községünk lakossága számára a közérdekű információk és szolgáltatások elérhetővé tételével erősítsük a Polgármesteri Hivatal szolgáltató jellegét, és új kommunikációs csatornát nyissunk meg. A honlappal szeretnénk egyszerűbbé tenni az informálódást, megkönnyíteni az ügyintézést és a jövőben is szeretnénk arra törekedni, hogy folyamatosan bővítsük az elérhető elektronikus szolgáltatások és tartalmak körét. Bízom abban, hogy az általános ismertetőink felkeltik érdeklődésüket, és érdekes adatokra lelnek a tájékoztatásainkban.
Kellemes böngészést kívánok!
Dr. Répás József
polgármester