A 2019. október 13-i önkormányzati választásokon működő szavazatszámláló bizottságok
2019. October 09.

1. szavazókör   Kossuth tér 1.    
  Gálik Imréné
Tóth Irén
Kovács Judit
Szecsey Imréné
Lovadi Ibolya
Fábián Katalin
István Józsefné
elnök
elnök-helyettes

(FIDESZ megbízottja)
(FIDESZ megbízottja)
(Vella Zoltán jelölt megbízottja)
(Vella Zoltán jelölt megbízottja)
 Jegyzőkönyvvezető: Gábor Szilvia  
     
2. szavazókör   Kossuth tér 1.    
  Sótonyi Zoltánné
Hermann Istvánné
Horváthné Kovács Mariann
Perjési Cintia
Cseh Dorina Zita
Tóth Lilla
Vella Antalné
elnök

elnök-helyettes
(FIDESZ megbízottja)
(FIDESZ megbízottja)
(Vella Zoltán jelölt megbízottja)
(Vella Zoltán jelölt megbízottja)
  Jegyzőkönyvvezető: Kosztolányiné Simon Aranka  
     
3. szavazókör   Vörösmarty Iskola    
  Magyar László
Tóthné Krizsik Ilona
Bodnárné Fekete Éva
Törpényi Renáta
Várkonyi Melinda
Kalinyin György
Fehér József Attila
elnök
elnök-helyettes

(FIDESZ megbízottja)
(FIDESZ megbízottja)
(Vella Zoltán jelölt megbízottja)
(Vella Zoltán jelölt megbízottja)
Jegyzőkönyvvezető: Galambos Nóra
 
     
4. szavazókör   Művelődési Központ    
  Szűcs Imréné
Bélteki Elvira
Szabóné Markó Katalin
Koronics Károly
Gránicz Zoltán
Szabó Diána Zsuzsanna
Nagy Beáta Nikoletta
elnök

elnök-helyettes
(FIDESZ megbízottja)
(FIDESZ megbízottja)
(Vella Zoltán jelölt megbízottja)
(Vella Zoltán jelölt megbízottja)
 Jegyzőkönyvvezető: Kátai Lászlóné  
     
5. szavazókör   Szent Imre úti Iskola    
  Gulyás László
Wlahovszky Lajosné
Markó Zsuzsanna
Nagy Jánosné
Szabó Anikó
Zalaba Zsófia
 elnök
elnök-helyettes

(FIDESZ megbízottja)
(Vella Zoltán jelölt megbízottja)
(Vella Zoltán jelölt megbízottja)
Jegyzőkönyvvezető: Kátai Menyhértné  
     
6. szavazókör   Gárdonyi úti Iskola    
  Fehérváriné Földi Ilona
Szendi Károlyné
Domin Jánosné
Kátai István József
Kovács Zoltán
Szekeresné Gáspár Anna
Mózes József Gézáné
elnök
elnök-helyettes

(FIDESZ megbízottja)
(FIDESZ megbízottja)
(Vella Zoltán jelölt megbízottja)
(Vella Zoltán jelölt megbízottja)
 Jegyzőkönyvvezető: Vargáné Szabó Gabriella  
     
7. szavazókör   Szakképző Iskola    
  Andrási Károly
Balázs István Andrásné
Balogh Irén
Koronicsné Sződi Zsuzsanna
Nálhi Zoltán
Őrsiné Brunner Csilla
Nagy Szilárd
elnök
elnök-helyettes

(FIDESZ megbízottja)
(FIDESZ megbízottja)
(Vella Zoltán jelölt megbízottja)
(Vella Zoltán jelölt megbízottja)
Jegyzőkönyvvezető: Nyevrekla Szilvia  
     
  Póttagok:  
  Balogh László (Kazinczy u. 7/a)
Szabó Ferencné (Csendes u. 3.)
Fehér Kornélia (Pipacs u. 66.)
Gyegyói Kamilla (Ipar u.)
Szmoleniczkiné Kátai Ildikó (Móricz Zs. u. 43.)
Hatalák György (Széchenyi u. 35/b)
 
     
     
  Helyi Választási Bizottság  
  dr. Szijártó József
Gábor Sándorné
Samuné Ulakity Ildikó
Fokiné Fehér Edit
elnök
elnök-helyettes

(Vella Zoltán jelölt megbízottja)
póttag:

Deliné Szabó Aranka
Kollár Péterné
 
     
  Helyi Választási Iroda
 
  Soós Zsoltné
Dr. Sződi Károly
Pénzes Andrásné
Nyevrekla Szilvia
Markóné Kovács Katalin
Mészáros Imre
HVI vezető
HVI vezető jogi helyettes
HVI vezető pénzügyi helyettes
HVI vezető pénzügyi helyettes
HVI munkatárs
HVI közreműködő